امروز یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ برابر با 7 بهمن 1398
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
دفتر اسناد رسمی شماره 36 کرمانشاه

تبریک رییس روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران به وزیر ورزش و جوانان

مسلم آقاصفری، عضو هیات مدیره و رییس روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران طی پیامی انتخاب وزیر ورزش و جوانان و پدر دفتریار یکی از دفاتر اسنادرسمی تهران را تبریک گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، ریاست فدراسیون تیراندازی (سال‌های ۵۹ تا ۶۱)، معاون فنی سازمان تربیت بدنی )سال‌های ۵۹ تا […]

 

مسلم آقاصفری، عضو هیات مدیره و رییس روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران طی پیامی انتخاب وزیر ورزش و جوانان و پدر دفتریار یکی از دفاتر اسنادرسمی تهران را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، ریاست فدراسیون تیراندازی (سال‌های ۵۹ تا ۶۱)، معاون فنی سازمان تربیت بدنی )سال‌های ۵۹ تا ۶۱) و مشاور آموزشی و تحقیقاتی رئیس سازمان تربیت بدنی )سال ۶۵) از جمله سوابق ورزشی گودرزی است. وی که در حال حاضر رئیس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران است، عضویت در شورای بازنگری طرح جامع ورزش کشور، عضویت در انجمن علمی تربیت بدنی، عضویت در  هیات موسس انجمن ورزشی نویسان ایران، عضویت در انجمن جهانی خبرنگاران ورزشی (AIPS) و  ناظر بر طرح جامع ورزش کشور را هم در کارنامه دارد.

متن پیام تبریک رییس روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران به این شرح است:

جناب آقای محمود گودرزی

وزیر محترم ورزش و جوانان

انتصاب شایسته جنابعالی به عنوان وزیر ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران را صمیمانه تبریک عرض می نمایم. سابقه درخشان و ارزشمند جنابعالی در طول سال ها تلاش و خدمت صادقانه در زمینه ورزش در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خود بیانگر تلاش ها و مساعی جنابعالی در این حوزه است. امید که در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) شاهد توفیقات روز افزونتان در این عرصه باشیم.

                                                                                                                   مسلم آقاصفری

                                                                                                            عضو هیات مدیره و رییس روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران

منبع:کانون سردفتران و دفتریاران

تاریخ:یکشنبه ۲۶ آبان , ۱۳۹۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *